به گزارش خبرگزاری برنا از زنجان، رییس کمیسیون هماهنگی بانک‌های استان زنجان ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به اینکه استان زنجان قابلیت‌های بسیاری دارد، مسئولان نیز باید سهم استان را مطالبه کنند.

کریمی تصریح کرد: بانک‌ها با توجه به وظایفی که دارند، قطعا برای این سفر برنامه خواهند داشت و اقدامات خاصی را انجام خواهند داد.
 
این مسئول با اشاره به اینکه این سفر موجب رونق سرمایه‌گذاری داخلی استان می‌شود، تصریح کرد: سرمایه‌گذاری شرکت‌های بزرگ مثل غدیر و خاتم‌الانبیا تاثیر مثبتی خواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه استانداری نظر برخی از شرکت‌ها را برای سرمایه‌گذاری در استان جلب کرده و موفقیت‌هایی نیز کسب شده است، اضافه کرد: در خصوص تسهیلات بانکی از صندوق توسعه ملی نیز اقدامات پیگیری می‌شود و این اعتبارات از نظر ارزی و بعد ریالی افزایش می‌یابد.

رئیس کمیسیون هماهنگی بانک‌های استان زنجان با اشاره به اقدامات بانک‎ها در این سفر، بیان کرد: نیازمندی‌های عمومی مردم نیز در این سفر پیگیری شده و گره‌گشایی خواهد شد.

کریمی توضیح داد: با توجه به غرفه‌ای که بانک‌ها در ستاد سامد دارند، نیز مشکلات مردم به صورت مستقیم پیگیری خواهد شد.

به گفته رئیس کمیسیون هماهنگی بانک‌های استان زنجان ولی‌الله سیف (ریاست کل بانک مرکزی) نیز یکی از همراهان رئیس جمهور در سفر به زنجان است.