به گزارش خبرگزاری برنا از زنجان، مدیر کل ورزش و جوانان استان در جلسه شورای اداری اداره کل ورزش و جوانان استان که با حضور معاون ساماندهی امور جوانان، مدیرکل هماهنگی امور استان‌های وزارت ورزش وجوانان برگزار شد، اظهارداشت: استان زنجان ظریفت‌های بسیاری در زمینه بالابردن سطح ورزش استان دارد و با همکاری همه اعضای سازمان توانسته‌ایم در این زمینه موفقیت‌های خوبی کسب کنیم.

حسینی تصریح کرد: استان زنجان با هشت شهرستان در حال حاضر 376 هیئت فعال ورزشی دارد که هر کدام از این هیئت‌ها با وجود مشکلات مالی و ... عملکرد مطلوبی داشته‌اند.
 
این مسئول کمبود نیروی کار در سازمان ورزش و جوانان را از جمله دغدغه‌های اصلی کارکنان این مجموعه دانست و افزود: حمایت اقتصادی از همکاران در مجموعه ورزش و جوانان امری ضروری است و باید اقداماتی در این راستا انجام گیرد.
 
وی بیان کرد: استان زنجان با تلاش شبانه روزی مجموعه ورزش و جوانان توانست در سال جاری سهمیه خوبی در مسابقات آسیایی و پاراآسیایی کسب کند.

مدیر کل ورزش و جوانان استان افزود:در حال حاضر 21 سازمان مردم نهاد در استان زنجان فعالیت دارند که متاسفانه از این تعداد هیچ سازمان مردم نهادی در شهرستان‌های زنجان فعالیت ندارند.