به گزارش خبرگزاری برنا از خراسان شمالی، محمود احمدی بیغش در نشست تنظیم بازار خواستار افزایش بازرسی و نظارت‌ها بر بازار اجناس و کالا در استان شد.

وی اظهار داشت: در این راستا تقویت تولید و تأمین اقلام مورد نیاز مردم از اهمیت بالایی برخوردار است، از این‌رو ستاد تنظیم بازار باید نظارت بیشتری بر کنترل بازار داشته باشد و روزانه قیمت‌ها و نحوه عرضه کالاهای اساسی را در بازار پایش، کنترل و نظارت کند.

احمدی بیغش افزود: مردم ما به‌ویژه مردم خراسان‌شمالی خو در را با شرایط انقلابی بودن وفق داده‌اند و می‌دانند که ما کشوری هستیم که دشمنان قسم خورده زیادی داریم.

نماینده عالی دولت در خراسان‌شمالی افزود: دشمنان ما در دوران دفاع مقدس با محاصره نظامی می‌خواستند به ما ضربه بزنند که الحمدالله نتوانستند و شکست خوردند و در این 33 سال همه ترفندهای خود را طراحی و اجرا کردند که باز هم نتوانستند و امروز دنبال ضربه‌زدن به اقتصاد ما هستند و با تنگ کردن محاصره اقتصادی می‌خواهند مملکت ما را زمین‌گیر کنند که به یاری خداوند سبحان، باز هم شکست خواهند خورد.
 
احمدی بیغش خاطر نشان کرد: مردم ما می‌دانند که اگر کالایی از ریشه و سرچشمه آن گران شود، با اینکه تهیه آن برای مردم مشکل است، اعتراضی نخواهند داشت، اما اعتراض مردم به چند نرخی‌بودن برخی از کالاها توسط برخی از بازاریان و کسبه است.