به گزارش خبرگزاری برنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان شمالی، استاندار خراسان شمالی بیان داشت: حمد و سپاس به درگاه خالقی كه دولتمردان این عصر را در شرایطی قرار داد كه مردم آن، بهترین ، مومن ترین، آگاه ترین، آزاد اندیش ترین و رهروترین هستند و به تعبیری زیباتر «السابقون السابقون» اند و چه دلیلی بر این ادعا محكم تر كه بگوئیم حماسه ساختند و حماسه ها خواهند ساخت.

ملت شریف ایران به فضل پروردگار متعال توانستند با تأسی از رهنمودهای داهیانه مقام معظم رهبری حضرت آیت ا... العظمی امام خامنه ای(مدظله العالی) و ارزش نهادن و قدردانستن خدمات و نعمات دولت هایی كه ریشه در ارزش های نظام اسلامی داشتند ، با حضور پرشور و شكوه خود خالق حماسه سیاسی دیگری باشند، لكن مسرورم و بر خود می بالم خدمتگزار مردمی هستم كه در طول كمتر از یك سال در خلق دو حماسه عظیم و سرنوشت ساز «سفر مقام معظم رهبری» و «انتخابات 24 خرداد» خوش درخشیدند، براستی كه نام و یاد آنان در تمام لحظات مایه فخر و مباهات اینجانب خواهد بود.

حال به پاس قدردانی از این درك والا و خلق حماسه عظیم سیاسی، مراتب امتنان خود را از خانواده معظم و معزز شهدا، جانبازان، ایثارگران، بانوان، روحانیون، دانشجویان، فرهنگیان، احزاب و تشكل ها، نخبگان، اصناف و بازاریان،كشاورزان، اصحاب سخت كوش رسانه، جوانان برومند به ویژه رأی اولی ها؛ كه اولین مشاركت سیاسی خود را به ثبت رساندند و آحاد مردم، كه به معنای راستین كلمه با سلاح ایمان در روز 24 خرداد1392 با پاسداری از ارزش ها، موجبات شادی روح ملكوتی امام راحل عظیم الشان(رحمه الله علیه) و شهداء و سربلندی رهبر فرزانه انقلاب اسلامی(مدظله العالی) را رقم زدند، اعلام می دارم. یقینا تاریخ ایمانِ مردم ایران را در این روز به ثبت زرین خواهد رساند.

در پناه اسلام و قرآن سلامت و سعادتمند باشید.
محمود احمدی بیغش
استاندار خراسان شمالی