به گزارش خبرگزاری برنا از خراسان شمالی مدیرکل فرهنگ و ارشاداسلامی خراسان شمالی در مراسم افتتاحیه بخش استانی بیست و نهمین جشنواره تئاتر فجر در این استان خبر داد و گفت: جشنواره تئاتر رضوی از سال آینده در خراسان شمالی برگزار می شود.

محمدرضا سوقندی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل و شهدای انقلاب، گفت: امروز نهضت بیداری به برکت انقلاب اسلامی در حال شکل گیری است.

وی با ابراز خرسندی از تشکیل دبیرخانه دائمی تئاتر رضوی در استان و برگزاری این جشنواره به طور مداوم از سال آینده در خراسان شمالی گفت: با تفاهم نامه ای که با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منعقد شد، که از سال آینده شاهد برگزاری جشنواره سراسری تئاتر رضوی در این استان خواهیم بود.

وی همراهی و همدلی هنرمندان و پیشکسوتان هنرهای نمایشی و مجموعه مردم به ویژه مردم بجنورد را سرمایه ای عظیم برای تداوم این حرکت ها خواند و اظهار داشت: امیدوارم نمایش های برتری که در استان به اجرا در می آید در نخستین فرصت به اجرای عموم در استان گذاشته شود.

یادآوری می شود، بخش استانی بیست و نهمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر در خراسان شمالی 16 تا 21 بهمن جاری در بجنورد برگزار می شود.