به گزارش برنا از خراسان شمالی، رییس‌کل دادگستری خراسان شمالی در آیین تودیع و معارفه رئیس دادگستری و دادستان شهرستان گرمه با اعلام این خبر همچنین اظهار کرد: به دلیل برخی مسائل هنوز در برخوردهایمان مصلحت اندیشی هایی داریم اما در آینده نزدیک خبرهای خوبی در این زمینه به مردم می رسد.

حجت‌الاسلام والمسلمین نوراله قدرتی، تصریح کرد: نیروهای دادگستری نیز تمام تلاش خود برای برقراری عدالت در جامعه بکار گرفته‌اند.

افزون بر این، وی همچنین گفت: در زندان‌های استان دو هزار و 200 مجرم رده 4 و 5 وجود دارد و امید است تا با همکاری مردم و مسئولان به‌زودی زمینه دستگیری قاچاقچیان اصلی فراهم شود.

حجت‌الاسلام قدرتی امنیت، رفاه و عدالت را سه نیاز اصلی یک جامعه برشمرد و عنوان کرد: اگر این سه نیاز در جامعه‌ای برطرف شود می‌توانیم در عرصه‌های مختلف اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی گام‌های مثبتی برداریم.

وی همچنین وضعیت دادگستری در پیشگیری از وقوع جرم را معقول دانست و گفت: وضعیت ما باید در خدمت‌رسانی به مردمی که به آرمان‌های انقلاب پابند هستند به حالت مطلوب برسد.

به گزارش برنا، در پایان این جلسه میثم جوادی به‌عنوان رییس جدید دادگستری شهرستان گرمه معرفی و از زحمات خوش‌اخلاق تقدیر شد.

همچنین رضا باقری به‌عنوان دادستان جدید شهرستان گرمه معرفی و از زحمات جعفری تقدیر به عمل آمد.