به گزارش خبرگزاری برنا از خراسان شمالی، حسن صابری در نشست با تنی چند از مسئولان نهادهای حمایتی استان خراسان شمالی گفت: تسهیلات اشتغال‌زایی قرض‌الحسنه اخیراً در قالب بند دال تبصره 67 بودجه توسط شعب این بانک به افراد معرفی شده پرداخت می‌شود.

 سرپرست امور شعب بانک ملی خراسان شمالی بیان داشت: تاکنون از محل این تبصره، سه میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه به 28 نفر از افراد متقاضی معرفی شده از سوی نهادهای حمایتی پرداخت شده است. 

وی گفت: بانک ملی استان این تسهیلات را صرفاً با معرفی نهادهای حمایتی چون کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان شمالی و بهزیستی استان به منظور اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی در اختیار متقاضیان قرار می‌دهد.

 صابری افزود: تعهد استان برای پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی قرض‌الحسنه در قالب بند دال تبصره 67 بودجه 33 میلیارد ریال است که این تسهیلات با ارائه مدارک مورد نیاز پرداخت می‌شود.

 به گفته سرپرست امور شعب بانک ملی خراسان شمالی کار پرداخت این تسهیلات قرض‌الحسنه از طریق شعب بانک ملی و با معرفی نهادهای حمایتی تا زمان تعهدات استان ادامه خواهد داشت.

 وی بیان داشت: بانک ملی خراسان شمالی در اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی اقدامات بسیار خوبی را داشته است و تسهیلات مناسبی هم برای اجرای طرح‌های سرمایه‌گذاری و حمایت از واحدهای تولیدی صنعتی داشته است.

 صابری خاطرنشان کرد: امور شعب بانک ملی خراسان شمالی همچنین سایر تعهدات خود در طرح‌های اشتغال‌زایی را محقق کرده است.