به گزارش خبرگزاری برنا از خراسان شمالی، عبدالصمد صفرنژاد، فرماندار شیروان در نشست خبری گفت: همزمان با هفته دولت و افتتاح طرح های عمرانی و خدماتی 380 نفر شیروانی به صورت مسقیم شاغل می شوند. 

صفرنژاد با اشاره به افتتاح 53 طرح در این هفته تصریح کرد: این طرح ها با با اعتباری بالغ بر 160 میلیارد ریال اجرا شده است.

وی با تاکید بر حساسیت کار خبرنگاران در انعکاس اخبار هفته دولت افزود: خبرنگاران باید بیشتر از همیشه احساس مسوولیت کرده و نقاط قوت شهرستان را منعکس کرده و جلوه دهند.

فرماندار شیروان از شهیدان رجایی و باهنر به عنوان الگوهای برتر مدیریتی برای مسوولان یاد کرد و افزود: امروز نیز دولتمردان نظام مقدس جمهوری اسلامی راه شهیدان رجایی و باهنر را ادامه می دهند و در مسیر رشد و استقلال کشور گام برمی دارند.

صفرنژاد، رشد و توسعه شهرستان را در گرو مدیریت خوب مسوولان دانست و گفت: ما به دنبال به کارگیری مدیران مجرب و کاری هستیم و اجازه نخواهیم داد این شهرستان به آزمایشگاهی برای مدیران بی تجربه تبدیل شود.

صفر نژاد خاطر نشان کرد: عملکرد دولت در یک هفته خلاصه نمی شود بلکه همه سال و همه روزها فعالیت کارکنان و خادمان نظام هفته دولت است.

وی دایدار با امام جمعه،دیدار مسوولان با مردم ،تجدید پیمان با شهدا،تجلیل از مدیران و کارمندان نمونه،دیدار با خانواده های شهدا و افتتاح طرح ها را از جمله برنامه های هفته دولت شیروان نام برد.