به گزارش خبرگزاری برنا از خراسان رضوی ، استاندار خراسان رضوی از چند پروژه  صنعتی و عمرانی در شهرستان گناباد بازدید کرد.

روابط عمومی استانداری خراسان رضوی اعلام کرد ، «محمدحسین فروزان مهر» ، در بدو ورود به گناباد ضمن حضور بر مزار شهدای این شهر و گرامیداشت یاد و خاطره آنان ، در محل مرقد علامه محمد تقی بهلول نیز حاضر شد و به وی ادای احترام کرد.
 
وی در ادامه از فرودگاه درحال احداث شهر گناباد بازدید و بر تامین زیر ساخت ها و سرعت بخشیدن به تکمیل این پروژه که 30درصد پیشرفت فیزیکی دارد، تاکید نمود.
 
استاندار خراسان رضوی ، ضمن حضور در شهرک صنعتی از چند واحد تولیدی در حال راه اندازی شهرستان نیز بازدید و بر تامین سرمایه درگردش مورد نیاز بخش تولید از سوی بانک های عامل تاکید و اضافه کرد: از دستگاه های خدمات رسان انتظار می رود در تامین زیر ساخت ها و خدمات مورد نیاز واحدهای تولیدی شهرستان از هیچ کوششی فروگذار نکنند.
 
«فروزان مهر» در این سفر از بیمارستان 160 تختخوابی علامه بهلول گناباد و ساختمان دانشگاه علوم پزشکی که از پروژه های مهر ماندگار شهرستان هستند نیز بازدید و روند پیشرفت فیزیکی آن ها را مورد بررسی قرار داد.
 
وی در حاشیه  این بازدید اظهار داشت : توزیع متوازن امکانات متناسب با ظرفیت های مناطق و اسناد آمایش و توسعه بایستی اصلی ترین رویکرد مدیریت شهرستان ها باشد. بازدید از مبلمان شهری، بررسی روند خدمت رسانی شهرداری به مردم گناباد و ارزیابی پیشرفت پروژه مسکن مهر شهر کاخک از دیگر برنامه های سفر استاندار خراسان رضوی بود.
 
استاندار خراسان رضوی همچنین با حضور در جمع کارکنان فرمانداری گناباد با آنان دیدار و گفتگو کرد. گفتنی است معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی ، فرماندار گناباد، مدیرکل فرودگاه های خراسان رضوی و تعدادی از مدیران ستادی و شهرستانی فروزان مهر را در این بازدید ها همراهی می کردند.