به گزارش خبرگزاری برنا از نیشابور، محمد پروانه دبیر شورای شعر شهرستان نیشابور و دبیر این جشنواره با بیان این مطلب افزود: همزمان با سی و دومین سال پیروزی شكوهمند انقلاب اسلامی و در سالگشت بهار آزادی، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور و انجمن های فرهنگی ادبی با برپایی جشنواره شعر فجر فرازمندترین سرود ذوق مندی و با شور و حال زیباترین نغمات را به جامعه ادبی میهن اسلامی تقدیم می كنند.

وی گفت: تمامی شاعران و ادیبان فجر آفرین می توانند آثار فاخر خود را با موضوع، امام (ره) و انقلاب اسلامی، پایداری و دفاع مقدس، آیینی و مذهبی، نهضت بیداری اسلامی، ایثار و شهادت، بصیرت و ولایت، مضامین اخلاقی و آزاد ارایه کنند.

پروانه اظهار داشت: شاعران و ادیبان آثارشان را با مشخصات كامل و به صورت تایپ شده تا هشتم بهمن 89 به دبیرخانه جشنواره مستقر در امور فرهنگی اداره فرهنگ و
ارشاد اسلامی نیشابور ارسال کنند.

دبیر شورای شعر نیشابور خاطر نشان كرد: امسال جشنواره با نگاهی نو همزمان با ایام دهه مبارك فجر در 17 بهمن 89 ساعت 6 بعدازظهر در محل تالار ادیب اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور برگزار خواهد شد.

وی تصریح كرد: به تمامی اهالی قلم و ادیبان و شاعرانی که آثار ناب خود را ارسال کنند، پس از داوری جوایز نفیس و ارزنده ای در مراسم اختتامیه تقدیم خواهد شد.