به گزارش خبرگزاری برنا از مشهد مقدس، سید علی حسینی در جلسه ستاد دهه فجر شهرستان چناران با اشاره به عوامل تاثیر گذار در پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: رهبری حكیمانه امام خمینی(ره)، جاری بودن اسلام بر قلوب مردم ایران و همراهی مردم از مهم ترین این عوامل بوده اند.

وی افزود: بعد از جریانات سال 88 و جریانات فتنه بر همگان مشخص شد که وجود رهبری حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب باعث شد کشتی انقلاب به سلامتی از خطرها عبور کند.

فرماندار چناران با اشاره به توطئه های دشمن علیه نظام اسلامی تصریح كرد: قطعا برگزاری با شکوه مراسم دهه فجر امسال از اهمیت ویژه ای برخوردار است تا شکست این توطئه ها را با حضور گسترده مردم رقم بزند.

نماینده عالی دولت در چناران با اشاره به همزمانی ایام الله دهه فجر با رحلت رسول اكرم(ص) و شهادت امام رضا(ع) خاطر نشان کرد: باید در برگزاری این مراسم هم حق مطلب در خصوص ایام الله دهه فجر ادا شود و هم حرمت دهه آخر صفر حفظ گردد.

فرماندار چناران گفت: همه ما مدیون به این انقلاب و نظام هستیم و تکلیف داریم تا با ارائه برنامه های متنوع ابعاد مختلف انقلاب اسلامی را به همه مردم خصوصا نسل جوان بشناسانیم.

حسینی افزود: برنامه های گرامیداشت دهه فجر نباید مختص شهر باشد و بخشداران باید برنامه هایی را در روستاها نیز در نظر بگیرند.

در ادامه این جلسه محمد علی کوثری رییس کمیته امداد(ره) شهرستان چناران به عنوان دبیر ستاد دهه فجر شهرستان انتخاب شد و کمیته های روستایی و عشایری، کمیته نظارت و ارزیابی، کمیته مساجد و تشکل های دینی و مذهبی، کمیته امور بسیج و ایثارگران، كمیته فرهنگی و هنری، کمیته زنان و امور خانواده و کمیته تربیت بدنی و ورزشی تشکیل شد.

ر