جعفر قدیری در جلسه ای با هدف بررسی مشکلات پروژه‌های ورزشی سربیشه اظهار داشت: مدیران ادارات شهرستان‌ها باید به انجام ورزش حداقل دو جلسه در هفته بپردازند.

وی خواستار بررسی سهم ورزش ادارات شهرستان‌ها از یک درصد ورزش اعم از کمک‌ های نقدی و غیر نقدی شد.

سرپرست اداره تربیت بدنی شهرستان سربیشه نیز بیان کرد: در تلاش هستیم که ورزش و فرهنگ ورزش ‌پذیری را در این شهرستان نهادینه کنیم تا به عنوان یک برنامه روزانه در کنار دیگر برنامه ‌های زندگی افراد قرار گیرد.

شهرام بازیار ادامه داد: توجه به ورزش روستایی ونیز ورزش بانوان، توسعه ورزش‌های همگانی و نیز گام نهادن در ورزش قهرمانی با فراهم کردن برنامه ‌های آموزشی و حضور مربیان مطرح از اولویت‌های ورزشی این شهرستان محسوب می ‌شود.

وی با بیان اینکه هیأت‌های ورزشی در راستای سیاست‌های این اداره تمام تلاش خود را برای این مهم دارند، افزود: تزریق اعتبار وامکانات به هیأت‌های ورزشی به ارایه برنامه و فعالیت‌های این هیأت‌ها بستگی دارد.

سرپرست اداره تربیت‌ بدنی شهرستان سربیشه در راستای طرح‌های عمرانی نیز گفت: سالن‌های ورزشی چند منظوره ویژه بانوان در سربیشه، تکمیل اماکن ورزشی سربیشه و مجتمع ورزشی مود و نیز زمین روباز روستای لانو ازپروژه‌های نیمه تمام است که در برنامه تکمیلی سال 90 این اداره گنجانده شده است.

بازیار در پایان خاطرنشان کرد: احداث استخر سرپوشیده و گود باستانی و نیز زمین چمن مصنوعی از دیگر برنامه ‌های پیشنهادی است که در صورت تأمین اعتبار و مساعدت و حمایت مسوولان دستگاه‌های اجرایی به ویژه فرمانداری، اداره کل تربیت ‌بدنی و استانداری این برنامه ‌ها عملیاتی می ‌شوند.