به گزارش خبرگزاری برنا از خراسان جنوبی، قهرمان رشید، استاندار خراسان جنوبی به صبح امروز (چهارشنبه) مناسبت آغاز هفته جوان از سازمان جوانان استان دیدن و جلسه صمیمانه ای با کارکنان این سازمان داشت. 

وی در این دیدار ضمن تبریك ولادت باسعادت حضرت علی اكبر (ع) و روز جوان، حضور جوانان را در عرصه های مختلف علمی، فرهنگی، دینی، اجتماعی، سیاسی، ورزشی كشور در مراحل پیروزی تا تثبیت انقلاب اسلامی ایران مثبت ارزیابی کرد.
 
رشید با بیان اینکه جوانان پرچم دار و علمدار انقلاب هستند، خاطر نشان کرد: حضور هوشمندانه و متفكرانه جوانان ایران اسلامی در عرصه های مختلف دستاوردهای موفقیت آمیزی برای كشور داشته است و تجربه نشان داده است هر جا به جوانان اعتماد شده است آنها توانسته اند با خودباوری بیشترین اثرگذاری را داشته باشند. بنابراین باید به جوانان اعتماد كنیم و زمینه و بستر مناسب را برای آنها بیش از گذشته باز كنیم تا از انگیزه و علاقه ی آنها به شكل بهینه استفاده شود. البته جوانان نیز نباید پیشكسوتان را فراموش كنند بلكه باید از تجربه و دانش آنها نیز بهره مند شوند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع ادغام سازمان ملی جوانان و سازمان تربیت بدنی اشاره كردند و اظهار داشت: موضوع مهم برای ما در استان توجه به این نكته است كه از ركود به وجود آمده كمترین تأثیر را بپذیریم تا خدمت به مردم و به ویژه جوانان كه نبض جمهوری اسلامی ایران هستند دچار خدشه و چالش نشود. 

استاندار خراسان جنوبی در پایان سخنانش در دیدار با كاركنان سازمان جوان استان به موضوع عفاف و حجاب اشاره نمود و اظهار امیدواری كرد سازمان جوانان با ارائه ی طرح های عالمانه و درست در خصوص این موضوع كه از اصول اسلامی جامعه ی ماست نقش مهمی ایفا كند.

در پایان این دیدار سورگی مدیر سازمان جوانان استان خراسان جنوبی ضمن تشكر از حضور استاندار و هیئت همراه به موضوع اختصاص نیافتن اعتبارت این سازمان در سال جاری اشاره كرد و یادآور شد در صورت تأمین اعتبار این سازمان طرح های زیادی در رابطه با امور جوانان دارد كه آن ها را اجرایی خواهد كرد.