به گزارش خبرگزاری برنا از مازندران، مدیرعامل تیم فوتسال لیگ برتری راه ساری گفت: تماشاگران تیم راه ساری به دلیل اتفاقات پیش آمده دردیدار خانگی مقابل تیم صبای قم، تا اطلاع بعدی از انجام مسابقه خانگی در حضور تماشاگران محروم شد.

‌سعید نجاریان افزود: كمیته انضباطی فدراسیون فوتبال بدون توجه به گزارش ناظر این دیدار كه از اقدامات باشگاه راه ساری در كنترل احساسات تماشاگران تقدیر كرده بود، گزارش داور مسابقه را ملاک تصمیم‌گیری خود قرار دارد و ما را از انجام بازی در حضور هزاران هوادار خانگی محروم كرد.
 
وی بیان داشت: داور مسابقه در گزارش خود آورده است تماشاگران اقدام به پرتاب كردن اشیایی به سمت داور و بازیكنان تیم حریف كرده‌اند در حالی كه ماموران مستقر در درب ورودی سالن سید رسول حسینی حتی از ورود بطری‌های آب معدنی به داخل ورزشگاه جلوگیری می‌كنند.
 
مدیرعامل تیم فوتسال لیگ برتری راه ساری افزود: گزارش ارایه شده داور و ناظر این دیدار متناقض است و به اعتراف تمام كسانی كه از نزدیک شاهد این دیدار بودند، مطالب نوشته شده در گزارش داور، غیر واقعی و بزرگ نمایی اتفاقات رخ داده در پایان این دیدار است.
 
نجاریان ادامه داد: زمان برگزاری جلسه كمیته انضباطی چهار هفته آینده است و تا آن زمان تمام بازی‌های خانگی ما بدون تماشاگر برگزار می‌شود و معلوم نیست پس از حكم نهایی تا چند هفته نمی‌توانیم از نعمت حضور تماشاگران در دیدارهای خانگی بهره‌مند شویم.
 
وی گفت: تیم فوتسال راه ساری از معدود تیم های پرتماشاگر لیگ برتر فوتسال ایران است كه در تمام دیدارهای خانگی، از هزاران تماشاگر میزبانی می‌كند و كمیته انضباطی نباید با صدور این گونه حكم‌ها، تماشاگران خونگرم ساروی را دلسرد و ناامید كند.
 
تیم فوتسال راه ساری در دیداری از هفته هفدهم لیگ برتر فوتسال كشور عصر فردا در دیداری بدون تماشاگر، میزبان تیم دبیری تبریز است.