به گزارش برنا از اصفهان، مراسم افتتاح پارك بانوان شهرستان كاشان با حضور حاجی، معاون استاندار و فرماندار كاشان، مدرس زاده، شهردار كاشان و وطن خواه مشاور امور بانوان فرماندار و جمعی از مسوولان شورای شهر این شهرستان برگزار شد. 

حاجی ضمن ابراز خرسندی از افتتاح این پروژه در این شهرستان بیان داشت: افتتاح پارك بانوان یك نمونه و مصداق عملی از امر به معروف و نهی از منكر است؛ از آن جهت كه اگر بانوان از بدحجابی منع می شوند، مكان هایی مانند پارك بانوان به منظور آزادی و تفریح آنان نیز فراهم می شود.

در این مراسم شهردار كاشان نیز در خصوص چگونگی پروژه توضیحاتی ارایه کرد.

همچنین وطن خواه در باره بیان داشت: با عنایت به اهداف مهم امور بانوان در راستای تحکیم بنیان خانواده ،امور بانوان شهرستان به طور متناوب ومرتب اقدام به تشکیل جلسات تخصصی پیرامون مسائل بانوان شهرستان می نماید.

وی ادامه داد با توجه به اهمیت مسایل ورزشی و تفریحی، به اجرایی در آمدن پروژه پارك بانوان در جلسات كارگروه مصوب گردید که در این راستا بعد از طرح موضوع در شورای اسلامی شهر و جانمایی از طرف کارگروه بانوان وتصویب آن در کارگروه تخصصی شورای اسلامی شهر و کارشناسی شهرداری کاشان پارکی واقع در جنب پارک آیت اله مدنی پیگیری و احداث شد.