به گزارش خبرنگار برنا در اصفهان، ساعت 12:45 امروز سه شنبه طی تماس تلفنی مهرداد بذرپاش،معاون رییس جمهور و رییس سازمان ملی جوانان و محمدعلی رامین،معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد با علیرضا ذاكر اصفهانی، استاندار اصفهان، خبرگزاری برنا در استان اصفهان افتتاح گردید.
در این مراسم مهندس بذرپاش ضمن بیان سخنانی در خصوص ایام پر برکت هفته دفاع مقدس و نقش جوانان کشورمان در آفرینش این حماسه عظیم عنوان نمودند که با هدف پوشش اخبار حوزه جوانان و حوزه های مربوطه در این خصوص و نیز پوشش پیشرفتهای استان اصفهان اقدام به افتتاح دفتر خبرگزاری برنا در اصفهان شده است.
استاندار اصفهان نیز ضمن تشکر از این اقدام ارزشمند ابراز امیدواری کرد تا با تقویت هر چه بیشتر برنا در استانها بتوان اخبار جوانان تمام نقاط کشور و نیز اقدامات ارزشمند دولت خدمتگذار را به بهترین نحو پوشش داد.
لازم به ذکر است که همزمان با اصفهان در بیش از 15 استان كشور نیز دفاتر استانی افتتاح گردید.
لازم به ذکر است خبرگزاری برنا براساس سیاست دولت دهم مبنی بر عدم تمرکز و توجه هر بیشتر به استان ها و با توجه به پراکندگی جوانان در کشور، به منظور اطلاع رسانی و فرهنگ سازی بهینه و گسترده برای جوانان، مدیران و تشکل های مردمی که در زمینه امور جوانان فعال هستند، سیستم خبری خود را از مركز به سایر استان ها تعمیم می دهد.