به گزارش خبرنگار برنا در همدان، دفتر استانی همدان جزو 18 دفتر استانی خبرگزاری برنا است كه با هدف تقویت اطلاع رسانی در استان، افتتاح شد. در این مراسم علی اكبر فامیل كریمی، معاون سیاسی امنیتی استانداری همدان، سید مهدی حجازی، مدیر سازمان جوانان استان همدان و محمد رضا پارسیان سرپرست خبرگزاری برنا در استان همدان حضور داشتند.
بذرپاش در تماس تلفنی با فامیل كریمی، ضمن بیان سخنانی در خصوص ایام پر برکت هفته دفاع مقدس و نقش جوانان کشورمان در آفرینش این حماسه عظیم عنوان نمودند که با هدف پوشش اخبار حوزه جوانان و حوزه های مربوطه در این خصوص و نیز پوشش پیشرفتهای استانها اقدام به افتتاح دفتر خبرگزاری برنا در همدان شده است.
معاون سیاسی امنیتی استانداری همدان نیز ضمن تبریك به مناسبت ایام دفاع مقدس كه یادآور خاطراتی از زنان و مردان با همت کشورمان بوده، خاطرنشان کرد: این ایام یادآور زنان و مردانی است که در دوران خودشان دشمن شناس، ولایت مدار و آرمان گرا بودند و هرگز در محدودیت ها و واقعیت های تحمیلی اجازه نمی دادند که به اسارت گرفته شوند و همیشه دنبال حقیقت های بزرگ، حرکت می کردند و هر نوع فداکاری را از خود نشان می دادند.
وی گفت: هفته دفاع مقدس را همراه با عزت آفرینی رئیس جمهور محترم در دفاع دیگری از كیان جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل كه همانا ادامه دفاع مقدس می باشد تبریك عرض می نمایم. وی ابراز داشت: افتتاح خبرگزاری برنا دراستان همدان سر فصل دیگری در عرصه فرهنگی و رسانه ای سازمان جوانان خواهد بود. فامیل كریمی تصریح كرد: امیدواریم خبرگزاری برنا با روحیه ای جوانانه و همت عالی اهداف متعالی را دنبال کند.
مدیر سازمان جوانان استان همدان نیز در این مراسم ضمن مهم خواندن عرصه خبر در دنیای امروزی بر لزوم اطلاع رسانی دقیق و شفاف در حوزه جوانان تأکید کردند. سید مهدی حجازی گفت: راه‌اندازی دفتر خبرگزاری برنا در استان همدان نقش به‌سزایی در اطلاع رسانی و توسعه فعالیت‌های خبری در سطح استان خواهد داشت.
وی گفت: با افتتاح دفتر استانی خبرگزاری برنا علاوه بر معرفی قابلیت‌ها، استعدادها و توانمندی‌های استان همدان، فضای خبری و اطلاع رسانی گسترده‌تری برای معرفی اهداف و برنامه‌های اجرایی استان و همچنین مباحث تخصصی در حوزه جوانان ایجاد خواهد شد.
سرپرست خبرگزاری برنا در استان همدان نیز گفت: خبرگزاری برنا امیدوار است رسانه ای برای تمام جوانان پایتخت تاریخ و تمدن ایران زمین باشد تا از ورای ندای خود، صدای نسل سومی مخاطبان خود را به گوش مسوولان برساند.
محمد رضا پارسیان گفت: خبرگزاری برنا با توانمندی ها و ارتباط مستمر خود با جوانان همدانی پاتوق و مامنی برای حرف های نگفته جوانان خواهد بود و از این رهگذر پای مسائل و مشکلات آنها می نشیند و با زبانی نسل سومی، میهمان ذهن و اندیشه آنها و پلی به سوی مسوولین مربوطه است.