به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین، در این انتخابات که در چهار شعبه اخذ رای مرکز استان و شهرستان‌های تاکستان، آبیک و بوئین زهرا برگزار شد، در گروه عمران علی فرخزاد با کسب ۲۳۵۱ رای، عبدالقهار ناصحی با ۱۲۶۳ رای، ساعد معارفی با ۱۰۶۷ رای و سید پرویز حسینی با ۸۸۹ رای به عنوان عضو اصلی هیات مدیره انتخاب شدند.

همچنین در گروه معماری علی ارباب با کسب ۹۹۰ رای و حامد مانی فر با کسب ۹۶۸ رای بیشترین میزان آرا را به خود اختصاص داده و عضو اصلی هیات مدیره شدند.

در گروه‌های شهرسازی، مکانیک، ترافیک، برق و نقشه برداری هم به ترتیب آقایان عباس وثیق نیا با کسب ۱۵۴۳ رای، علی فرج زاده‌ها با ۱۷۸۲ رای، کامران زندی با ۱۲۰۶ رای، سیدکاظم مجابی با ۱۶۴۹ رای و یدالله کاظمی با ۱۶۵۳ رای عضویت اصلی هیات مدیره را به خود اختصاص دادند.

بر اساس اعلام هیات نظارت بر پنجمین دوره انتخابات نظام مهندسی ساختامان استان قزوین آقایان سید ابوالحسن نائینی، محمد نحوی، نوید حسینی طالقانی، محمدرضا کیان مهر، محسن کاظمی، محمدرضا نوروزیان و محمد مهدی پارسامهر با کسب حدنصاب آرا به عنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.
 
گفتنی است؛ در پنجمین دوره انتخابات هیات مدیره نظام مهندسی ساختمان استان قزوین سه هزارو ۷۶ نفر مشارکت کردند که این میزان معادل بیش از ۵۸ درصد افراد واجد شرایط است.

یادآور می شود: سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قزوین هم اکنون بیش از پنج هزارو ۲۰۰ عضو دارد.