اردشیر موحد دانش رییس هیات جودو استان قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار برنا به کسب سه مدال برنز توسط جودوکاران استان در مسابقات قهرمانی بزرگسالان کشور اشاره کرد و گفت: در این مسابقات که به میزبانی تهران برگزار شد، تیم قزوین توانست در سه وزن سه مدال برنز را برای استان به ارمغان بیاورد.

وی تصریح کرد: در حالی که اکثر کارشناسان و خبرگان جودو کشور به شایستگی‌های تیم استان قزوین اذعان داشتند متاسفانه به دلیل اعمال نفوذ برخی از استان‌ها و نادآوری‌هایی که صورت گرفت نتوانستیم به مدال‌ های خوشرنگ‌تری دست پیدا کنیم.

رییس هیات جودو استان با انتقاد از کمیته داوران فدراسیون جودو کشور، اشتباهاتی که از سوی برخی از داوران در مسابقات جودوکاران قزوینی صورت می‌گرفت را اقدامی برنامه ریزی شده دانست و افزود: بنده در مسابقات قبلی اگر اشتباهاتی از سوی داوران انجام می‌شد را غیر عمدی می‌پنداشتم ولی در مسابقات قهرمانی بزرگسالان کشور به یقین رسیدم که این اقدامات هدفمند و با برنامه ریزی قبلی صورت گرفته است.

موحد دانش همچنین با اشاره به شکایت هیات جودو استان به فدراسیون جودو کشور گفت: در این شکایت از مسوولان فدراسیون درخواست کرده‌ایم تا نسبت به وضع نابسامان داوری در مسابقات کشوری رسیدگی کنند و دیگر شاهد تضییع حق جودوکاران قزوینی نباشیم.