به گزارش خبرگزاری برنا به نقل از اداره روابط عمومی و امور بین الملل استانداری قزوین، ابوالفضل طاهرخانی معاون سیاسی و امنیتی استاندار قزوین در جلسه شورای اطلاع رسانی استان قزوین با اشاره به رویداد مهم و بزرگ انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر در سال آینده، گفت: ایام الله دهه مبارک فجر فرصت مناسبی برای انعكاس دستاوردهای دولت نهم و دهم است و با توجه به مردمی بودن برنامه‌های این ایام، نباید این فرصت و تریبون در اختیار افرادی قرار گیرد كه قصد كاندیداتوری در انتخابات پیش رو را دارند.

وی با تأكید بر فرمانداران شهرستان‌های استان و مدیران دستگاه‌های اجرایی مبنی بر برگزاری نشست‌های مطبوعاتی با اصحاب رسانه و انعكاس خدمات و دستاوردهای دولت و نظام مقدس جمهوری اسلامی اظهار داشت: مدیران كل دستگاه‌های اجرایی و فرمانداران موظف هستند از هم اكنون با برگزاری نشست‌های مطبوعاتی به تشریح دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی و خدمات آن بپردازند.

طاهرخانی با اشاره به نامگذاری امسال به نام تولید ملی؛ حمایت از كار و سرمایه ایرانی و تأكید مقام معظم رهبری بر موضوع اقتصاد مقاومتی تصریح كرد: این ایام فرصت مناسبی است كه موضوع اقتصاد مقاومتی به خوبی برای مردم تبیین شود.

وی در ادامه تعامل مثبت مطبوعات استان با دستگاه‌های اجرایی و روابط عمومی دستگاه‌ها را خواستار شد و بیان داشت: انعكاس اخبار و خدمات دستگاه‌ها كار خوبی است اما این امر نباید باعث شود كه مطبوعات از كارهای تحلیلی كوتاهی كنند.

رییس شورای اطلاع رسانی استان گفت: مطالب غنی، پر محتوا و تحلیلی نشریات می‌تواند روح نشاط و امید را در دل مردم زنده نگه دارد؛ چرا كه چنین مطالبی اهداف و نیات پلید بدخواهان و دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی را برای مردم برملا می‌كند.

وی در پایان خواستار توزیع نشریات در كل استان قزوین شد و خاطر نشان كرد: برخی نشریات محلی و حتی سراسری به صورت گسترده در سطح استان توزیع نمی‌شود كه لازم است این نقص مرتفع شود.