ابوالفضل طاهرخانی معاون سیاسی امنیتی استاندار قزوین در جلسه ستاد هماهنگی برگزاری برنامه‌های دهه فجر که با حضور مدیران استانی و مسوولان کمیته‌های 22 گانه این ستاد در سالن جلسات معاونت سیاسی امنیتی استانداری قزوین برگزار شد، گفت: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در مورد لزوم امید آفرینی در بین مردم، باید امید را در دل مردم زنده کرد و دهه فجر فرصت مغتنمی است تا دستاوردهای نظام برای مردم در زمینه‌های مختلف اعم از عمرانی، اقتصادی و زیر بنایی تبیین شود.

وی افزود: برنامه‌های دهه فجر باید با دو موضوع برنامه‌های فرهنگی و همچنین ارایه دستاوردهای نظام و افتتاح پروژه‌ها باشد.

طاهرخانی خاطر نشان کرد: علیرغم جوسازی‌های مختلف و سیاه نمایی دشمنان نظام، ایران از بالندگی و سلامت خوبی برخوردار است و روز به روز به اقتدار این کشور افزوده می‌شود که نمونه بارز آن بیداری اسلامی است.

معاون سیاسی امنیتی استاندار قزوین گفت: استکبار جهانی قصد داشت در سوریه براندازی کند اما چون جمهوری اسلامی ایران نخواست، این کار عملی نشد که این نشانگر اقتدار نظام اسلامی و انقلاب اسلامی ایران است. 

وی از برگزاری نمایشگاهی توسط استانداری قزوین در محل دایمی نمایشگاه‌های بین المللی قزوین خبر داد و افزود: نمایشگاهی با حضور دستگاه‌های مختلف استان به مناسبت دهه فجر برگزار خواهد شد که در این نمایشگاه برخی خدمات توسط دستگاه‌های استان برای مردم ارایه خواهد شد. 

رییس شورای اطلاع رسانی استان قزوین تصریح کرد: میز خدمت هم در این نمایشگاه پیش بینی شده است که با حضور مدیران دستگاه‌ها و معاونان استاندار همراه خواهد بود.

وی در پایان با تأکید بر هرچه باشکوه برگزار شدن مراسم دهه فجر، گفت: تمامی برنامه‌ها باید باشکوه بیشتری نسبت به سال قبل برگزار شود و در عین حال دست اندرکاران توجه داشته باشند که برنامه‌های دهه فجر به محلی برای تبلیغات نامزدهای احتمالی انتخابات‌های پیش رو تبدیل نشود.

گفتنی است؛ طاهرخانی چندی قبل هم در جلسه شورای اطلاع رسانی استان قزوین بر این نکته تأکید کرده بود که برنامه‌های دهه فجر نباید تریبونی برای تبلیغات نامزدهای انتخاباتی باشد.