به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ ولی وندایی با اعلام این خبر اظهار داشت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر قزوین روز گذشته هنگام کنترل خودروهای عبوری در عوارضی آزادراه قزوین ـ زنجان سه دستگاه خودرو را مورد بازرسی قرار داده و مقدار 570 گرم ماده مخدر شیشه کشف و چهار نفر را در این مورد دستگیر کردند.

وی اضافه کرد: مأموران یگان امداد قزوین نیز هنگام گشت‌زنی در آزادراه قزوین ـ‌ زنجان به یک دستگاه سواری پژو 405 با دو سرنشین مشکوک و پس از متوقف کردن خودرو در بازرسی از آن مقدار پنج کیلوگرم تریاک که به طرز ماهرانه‌ای جاسازی شده بود، کشف و راننده و سرنشین پژو را دستگیر کردند.

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین ادامه داد: این مأموران در اقدامی دیگر یک دستگاه سواری پژو 405 و یک دستگاه سواری پراید را در عوارضی آزادراه قزوین ـ کرج مورد بازرسی قرار داده و 566 گرم تریاک و یک کیلو و 980 گرم ماده مخدر حشیش کشف و چهار نفر را در این رابطه دستگیر کردند.

وندایی ابراز کرد: همچنین، مأموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر قزوین هنگام کنترل خودروهای عبوری در عوارضی آزادراه قزوین ـ تهران یک دستگاه سواری پی‌کی با دو سرنشین را متوقف و مورد بازرسی قرار دادند.

این مسئول تصریح کرد: در این اقدام مقدار یک کیلو و 960 گرم ماده مخدر حشیش و 998 گرم تریاک که به صورت ماهرانه‌ای جاسازی شده بود کشف و راننده و سرنشین خودرو دستگیر شدند.