به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین در مراسم کنگره بزرگداشت شهید رجایی و شهدای کارمند استان بصیرت را عنصر مهم عشق به رهبری دانست و گفت: ولایتمداری و پیروی از رهبری و عمل به تکلیف نیازمند داشتن بصیرت است و بسیجیانی که دارای بصیرت هستند در تمام شاخه‌ها به ویژه عشق به رهبری همواره موفق هستند.

سردار سالار آبنوش دشمن امروز را خطرناک‌تر و بیرحم‌تر عنوان کرد و گفت: دشمن امروز دین، و لایت فقیه را مورد هجمه قرار داده است و بسیجیان در خط مقدم مبارزه با دشمن قرار دارند و باید آگاه بود که با بصیرت می‌توان در برابر تمام توطئه‌های دشمن ایستادگی نمود و توطئه‌های آنان را خنثی نمود.

وی ظهور دین‌های ساختگی از سوی غرب را راهکار دیگر دشمن برای ایجاد تفرقه در بین مسلمانان عنوان کرد و ابراز داشت: اسلام لیبرالی غرب، اسلام وهابیت نمونه‌هایی از ترفندهای دشمنان اسلام هستند که دشمن از این راه می‌خواهد به اسلام ضربه بزند.

گفتنی است، در پایان مراسم از خانواده‌های شهدای کارمند استان و تعدادی از کارمندان نمونه بسیجی استان و نیز مدیران کل نمونه بسیجی و پژوهشگران کارمند نمونه بسیجی تجلیل شد.