محمد منجم مدیر كل اسبق سازمان تربیت بدنی استان قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار برنا اظهار کرد:‌ در جابه جایی دولت‌ها فضا سازی‌ها و حرف و حدیث‌هایی برای مدیران به وجود می‌آید یك مسئله عادی و معمولی است اما این كه در این شرایط فرصت طلبان بخواهند حاصل زحمات چندین و چند ساله یك مجموعه را زیر سوال ببرند درست نیست.

منجم با اشاره به این که اهمیت ورزش و توجه به این بخش بر هیچ کسی پوشیده نیست، افزود: این که ورزش و اهمیت آن به‌ویژه در جامعه امروز ایران اسلامی مورد توجه واقع شود بحثی است که از هر دولت و از هر مدیری انتظار می‌رود، اما به نظر بنده مجموعه ورزش استان نیز در این خصوص بسیار خوب و قابل قبول عمل کردند.

وی تصریح كرد: یكی از مهم‌ترین مباحث در بخش ورزش اعتبارات است چرا كه اجرای هر كار ورزشی هزینه سنگینی می‌طلبد این در حالی است كه عمدتا بودجه ورزش با نیاز استان هماهنگی ندارد اما با همه این‌ها و به ویژه این كه این دوره فعالیت با زمان تحریم‌ها هم دوره بود می‌توان گفت مجموعه ورزش استان كار بزرگی را انجام داده است.

مدیر كل اسبق سازمان تربیت بدنی استان قزوین ادامه داد: جابه جایی مدیران در هر دولتی امری طبیعی و معمولی است اما باید همیشه توجه داشت كه به قول معروف خوش استقبال بد برقه نباشیم، این افراد نیستند که اهمیت دارند. مهم این است که واقعا با دید انصاف نگاه کنیم که چه فعالیت‌هایی که سال‌ها بود همه در آرزوی انجام آن بودیم در این دوره مدیریت انجام شد و قطعا مشکلات و منتقدانی نیز خواهد داشت.

منجم ادامه داد: در این دوره فعالیت، هماهنگی بیشتر با دستگاه‌ها و هیات‌های ورزشی استان و اجرای كامل پروژه‌ها از مهم‌ترین مزیت‌ها بود كه شاید حتی در دوره مدیریت بنده به دلایلی این هماهنگی‌ها سخت تر صورت می‌گرفت.

این صاحب نظر ورزش قزوین ادامه داد: از دیرباز همه دنیا ورزش ایران را با اخلاق و انصاف می‌شمردند و درست نیست كه امروز با دخالت و غرض ورزی عده‌ای از اخلاق فاصله بگیریم.

وی با اشاره به این كه ورزشكاران قزوینی همیشه نمونه‌های اخلاق بوده‌اند، خاطر نشان كرد: انصاف، اخلاق و فرهنگ جوانمردی از ویژگی‌های یك ورزشكار ایرانی مسلمان و به‌ویژه ورزشكار قزوینی است و لذا این انتظار وجود دارد كه ورزشكار با اخلاق و انصاف قزوینی با درایت و بینش خود از ادامه این فضاسازی‌های تخریب كننده جلوگیری كنند.

این مسوول اظهار کرد: شاخص‌های موفقیت هر دوره‌ای از مدیریت توسط دولت تبیین شده است حال این که هر فردی بخواهد بنا به نظر شخصی خود موردی را به این موراد بی‌افزاید قدری ناهماهنگی به وجود می‌آورد. اما در حالت کلی به نظر بنده که بیش از 20 سال است در این عرصه فعالیت می‌کنم فعالیت‌های انجام شده در اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین طی چند سال گذشته می‌تواند یک الگوی مدیریتی برای همه دوستانی که در این زمینه فعالند، باشد. 

مدیر كل اسبق سازمان تربیت بدنی استان قزوین در پایان از همه زحمت كشان عرصه ورزش استان تقدیر و تشكر كرد و ادامه داد:‌ با اندكی مطالعه شاهد خواهیم بود كه ورزش قزوین با سرعتی باور نكردنی به سمت پیشرفت در حركت است و همه این را مدیون ورزشكاران، مسوولان و مدیران این عرصه هستیم و همه این افراد با كمک یكدیگر توانستند این موفقیت‌ها را برای ورزش استان به وجود آورند.