به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ سعید خورشیدی معاون فرهنگی و امور جوانان اداره كل ورزش و جوانان استان در  نشست رؤسا، نایب رئیسان و دبیران هیئت‌های ورزشی استان قزوین با سرپرست اداره كل ورزش و جوانان استان قزوین كه در سالن همایش‌های جهاد کشاورزی قزوین برگزار شد ضمن تبریک میلاد صدیقه طاهره(س) و روز زن به اهمیت نگاه تربیتی در حوزه ورزش پرداخت و اظهار كرد: امر به ورزش، امر به معروف است، چراکه کار کردن در حوزه ورزش عین معروف و عبادت است.

خورشیدی با بیان اینکه نگاه ویژه به مربیان باید به جهت تاثیرگذاری مهم آنها بر ورزشکاران باشد ادامه داد: مراقبت و نگهداری از قهرمانان و پیشکسوتان چه قبل از مسابقات و چه بعد از مسابقات باید برای ایجاد هویت ملی صورت گیرد.

وی به تفاهم نامه بین اداره کل ورزش و جوانان استان و حوزه علمیه اشاره كرد و گفت: حوزه علمیه استان قزوین در جهت تقویت فعالیت‌های فرهنگی در حوزه ورزش و جوانان و همچنین فعالیت‌های قرآنی در بین ورزشکاران اعلام آمادگی كرده است.
 
این مسئول بابیان اینكه به هیات‌هایی که در كنار فعالیت‌های ورزشی رویكرد و نگاه فرهنگی نیز دارند کمک می‌شود گفت: ورزش را با تمام توان تبلیغ کنیم تا حداقل کمکی به ارزش‌های والای این عرصه کنیم.

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره كل ورزش و جوانان استان در پایان تصریح كرد: برنامه ریزی فرهنگی در اردوها و مسابقات، تجلیل از ورزشکاران و ایجاد اخلاق مداری در بین تمامی ورزشکاران و قهرمانان از جمله اهداف این معاونت است.