رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر قزوین گفت: مأموران انتظامی شهرستان بویین زهرا روز گذشته پس از اطلاع از حضور دو قاچاقچی مواد مخدر و توزیع مواد مخدر بین خرده‌فروشان در این شهرستان، در اقدامی غافلگیرانه هر دو قاچاقچی مواد مخدر را شناسایی و دستگیر کردند. 

به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ ولی وندایی اظهار داشت: این مأموران در بازرسی از خودرو قاچاقچیان، 10 کیلوگرم تریاک که به طرز ماهرانه‌ای جاسازی شده بود، کشف و ضبط کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین افزود: این مأموران با اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده، 6 خرده‌فروش و نگهدارنده مواد مخدر را دستگیر و به مراجع قضایی تحویل دادند.

وندایی اضافه کرد: طرح پاکسازی نقاط آلوده روز گذشته در شهرستان قزوین نیز به اجرا درآمد که در این اقدام مأموران 56 خرده‌فروش و نگهدارنده مواد مخدر دستگیر شدند.

این مسئول ادامه داد: با اجرای این طرح از سوی مأموران انتظامی شهرستان البرز یک قاچاقچی و 28 خرده‌فروش و نگهدارنده مواد مخدر دستگیر و یک کیلو و 270 گرم انواع مواد مخدر دستگیر و یک کیلو و 270 گرم انواع مواد مخدر از آنان کشف و ضبط شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین از دستگیری یک قاچاقچی و 6 خرده‌فروش به همراه کشف دو کیلو و 260 گرم انواع مواد مخدر از سوی مأموران انتظامی شهرستان تاکستان خبر داد و افزود: مأموران انتظامی شهرستان آبیک نیز با اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده هفت نگهدارنده مواد مخدر را دستگیر و تحویل مراجع قضایی دادند.

وندایی خاطرنشان کرد: اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده در روزهای آینده نیز ادامه دارد.