به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ ارسلان حسینی سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان در مجمع انتخاباتی هیات تیراندازی استان قزوین با بیان این مطلب افزود: استان قزوین ظرفیت خوبی در تیراندازی دارد و با وجود 10 سالن ورزشی در سطح استان می‌توان گفت که این هیات می‌تواند با همدلی و همکاری اعضا و ورزشکاران جایگاه خوبی را در سطح بین المللی کسب کند.

وی ادامه داد: متاسفانه در برخی از هیات‌ها همدلی وجود ندارد و باید این امر تقویت شود و مسوولان هیات‌ها با برنامه ریزی و ترسیم برنامه‌های خود و با تشکیل کمیته‌ها با مدیریت جهادی امور هیات را پی گیری کنند.

حسینی بیان کرد: همه ما باید تلاش کنیم تا رشته‌های ورزشی همگانی شود و عموم جامعه را درگیر ورزش کنیم چرا که ورزش عامل اصلی برای تندرستی و شادابی افراد است.

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان تصریح کرد: مدیریت جهادی آن چیزی نیست که در تریبون‌ها و به صورت شعار بیان می‌شود بلکه کار جهادی با حضور حداکثری در محل کار و اجرای برنامه‌ها و اهداف طبق برنامه ریزی و به صورت دقیق باید عملی شود.
 
وی در ادامه گفت: باید نگاه ما به مقوله استعداد یابی بیش از این باشد و ما با نگاه علمی و آکادمیک استعداد یابی را پی گیری کنیم و تمام جهات را در این موضع در نظر داشته باشیم.

گفتنی است، 30 نفر به صورت قهرمانی و 120 نفر نیز به صورت آماتور در 10 سالن تیراندازی در سطح استان مشغول به فعالیت هستند.