به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین، سردار محمد شاهرخی در دیدار با اصحاب رسانه استان قزوین ضمن تبریک روز قلم بیان کرد: فعالیت‌های رسانه در عرصه های مختلف، عزت کشور را در پی دارد.

فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین ابراز کرد: انقلاب اسلامی پدیده‌ای است که با حضور مردم در همه صحنه‌ها به پیروزی رسیده و در تمام عرصه‌های مختلفی که دشمنان برای این ملت چالش‌های به‌وجود آورده اند نیزمردم با بصیرت بالادر صف اول حضور داشتند.

وی با بیان این که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران با مردم معنا پیدا می‌کند، مطرح کرد: سازماندهی آحاد مردم و همه اقشار جامعه که اعلام آمادگی می‌کنند برای پیشبرد وحفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی و به موجب قانون اساسی با مجموعه سپاه است.

شاهرخی عنوان کرد: سپاه، مجموعه‌ای نظامی نیست بلکه مجموعه‌ای مردمی است که از بطن مردم برای حفظ انقلاب و دستاوردهای آن برخاسته است.

وی اضافه کرد: فردی که اعتلا و پیشرفت ملت شهید پرور ایران را می‌خواهد پاسدار انقلاب اسلامی ایران است.

شاهرخی گفت: کسی که انقلاب و قانون اساسی را قبول داشته و دل در گرو این نظام مقدس داشته باشد، پاسدار انقلاب اسلامی به شمار می‌رود.

فرمانده سپاه استان قزوین با اشاره به حضور حداکثری اقشار در مجموعه سپاه پاسداران بیان کرد: سپاه با توجه به این مجموعه و اقشار گوناگون و ظرفیتی که درکل استان قزوین وجود دارد می‌خواهد از دستاوردهای انقلاب اسلامی دفاع کند.

شاهرخی یادآور شد: دشمنان این نظام به دنبال ایجاد تفرقه بین ملت ایران هستند و رسانه‌های داخلی و ارزشی می‌توانند در مقابله با آنها همگرایی لازم را بین مردم ایجاد کنند.

این مسئول با اشاره به مسئولیت سنگین اصحاب رسانه عنوان کرد: انقلاب اسلامی ایران دشمنان زیادی دارد و استکبار جهانی دست ازدشمنی و کینه توزی علیه ملت اسلامی برنداشته و می‌خواهند انقلاب اسلامی را تضعیف کنند.

وی با بیان اینکه اصحاب رسانه نقش سازنده و اثرگذار دارند، گفت: رسانه‌ها چشم بیدار نظام اسلامی ایران هستند و با رعایت اصول اخلاقی مطالبه گری داشته باشند و حریم‌ها را حفظ کنیم برای اینکه اخلاق اسلامی اولویت دارد.

شاهرخی در پایان بیان کرد: رسانه‌ها به مردم امید دهند و کارهای سازنده نظام اسلامی را مطرح کنند و نقد سازنده را لازمه کار خود بدانند.

وی ابراز کرد: هر نشریه‌ای نماینده یک جریان فکری است، اما تمام جریان‌های فکری یک فصل مشترک دارند و آن هم ارزش‌های بنیادین و منافع ملی است که انقلاب اسلامی با آن شناخته می‌شود.

شاهرخی ادامه داد: مطالبه‌گری با رعایت اصول خود باید ابراز شود و یکی از اقداماتی است که باید مدنظر داشته باشیم، زیرا در این صورت حریم امن برای کسی ایجاد نمی‌شود و هر کس مسئولیتی قبول کند، باید پاسخگوی عملکرد خود باشد.

فرمانده سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین بیان کرد: قاچاق کالا، فرار از مالیات و کاهش انگیزه کار به دلیل وجود واسطه‌ها عوامل دیگری هستند که موجب بروز مشکلات در اقتصاد جوامع می‌شود و باید این موارد ارزیابی و از رخنه آن در کشور جلوگیری کرد.