به گزارش خبرنگار برنا در قزوین، حجت الاسلام سید ناصر قوامی از فعالان سیاسی و اصلاح طلبان استان در نشست اصلاح طلبان قزوین گفت: اصولگرایان ادعا می‌کنند خدا، پیامبر، ولایت، شهدا متعلق به آنهاست اما باید گفت کسی حق ندارد شهدا را به نام خود مصادره کند زیرا ارزشهای نظام متعلق به همه است و اصلاح طلبان با تکیه بر ارزشها به اسلام و مسایل مذهبی پایبندترند.

قوامی در ادامه سخنانش  با بیان فرازی از خطبه 216 نهج البلاغه افزود: هم مردم بر دولت حق و حقوقی دارند و هم دولتها بر مردم و اگر هر کدام این جاده دو طرفه را بخوبی طی کرده و حق یکدیگر را ادا کنند دشمنان دیگر به آن کشور طمع نخواهند کرد اما اگر مردم از حکومت راضی نباشند اختلاف در جامعه ایجاد می شود.

قوامی افزود: دولت هر چند دولت اصلاحات نیست اما اصلاح طلبان از آن حمایت کرده و می کنند و امروز ما با توجه به عملکرد مدیریت استان نگران آسیب رسیدن به جایگاه اجتماعی رئیس جمهور هستیم.

نماینده اسبق اصلاح طلبان قزوین در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در استان نه تدبیر دیده می‌شود و نه امید چون با کارهای انجام شده به تدریج مردم دارند نا امید می شوند و وزیر کشور به نظر نمی رسد وزیر این دولت باشد.

در این نشست جمعی از اصلاح طلبان و حامیان دولت در استان و آیت الله تاکندی نماینده سابق قزوین در مجلس خبرگان حضور داشتند.