به گزارش خبرنگار برنا در قزوین؛ هادی نیک فطرت شیوایی مدیرعامل شركت نمایشگاه های بین المللی استان قزوین اظهار داشت: هشتمین نمایشگاه دام،طیور، صنایع و تجهیزات وابسته از تاریخ  23 لغایت 26 دی ماه  به مدت 4 روز با حضور 50  شرکت و موسسه داخلی در فضایی به مساحت 3600مترمربع برگزار می گردد .

وی افزود: مشارکت کنندگان 26٪ در بخش دامپروری و نهاده ها ،66% در بخش تجهیزات دامپروری و 8٪  در بخش دامپزشكی از استانهای تهران،اصفهان، قزوین،خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، البرز و ...  در نمایشگاه فوق حضور خواهند داشت و 14درصد از کل مشارکت کنندگان در بخش های علمی و  تحقیقاتی مشغول به فعالیت هستند .

این مقام مسوول تصریح کرد: از جمله اهداف برپایی این رویداد اقتصادی می توان به ارائه توانمندیهای مشارکت‌کنندگان، ایجاد آگاهی عمومی، اخذ سفارش از مشتریان جدید، معرفی كالا و خدمات جدید، گسترش كانالهای توزیع و ایجاد نمایندگی،تبادل اطلاعات و تجربیات، تحقیق بازار و بازاریابی، ورود به بازارهای جدید، رقیب شناسی و سنجش توان رقابتی مشارکت کنندگان اشاره کرد .

نیک فطرت خاطرنشان کرد: این نمایشگاه در مدت برگزاری در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان قزوین واقع در بلوار امام خمینی(ره)،جنب صدا و سیما از ساعت 15 الی 21 پذیرای بازدید علاقه‌مندان و متخصصین خواهد بود .