به گزارش خبرنگار برنا در قزوین؛ سبحان طاهرخانی دو و میدانی کار ملی پوش تاکستانی در گفتگوی اختصاصی با برنا از آخرین شرایط خود برای حضور در مسابقات ملی و بین المللی صحبت کرد.

فرش های قرمز موفقیت یکی پس از دیگری زیر گام های سبحان دیار تات ها ژست پهن شدن به خود می‌گیرند و ورزش قزوین به داشتن چنین ستاره ای به خود می بالد. سبحان طاهرخانی یکی از ستاره های آسمان ورزش قزوین است که توانسته در مدت کوتاهی قدم های اش را در مسیر سربلندی همگون کند و نام خود را به عنوان یک تاریخ ساز در کتاب تاریخ افتخارات این سرزمین به ثبت برساند. فرزند دیار تات ها این روزها سخت بر تمرینات تمرکز کرده تا در زمستان فصل سال، گرمای یک مدال خوشرنگ را به موطن اش هدیه کند.

-از آخرین شرایط ات صحبت کن سبحان. تمرینات خوب پیش می روند؟

بله خوشبختانه بعد از بازگست از مسابقات آسیایی تایلند، مدتی استراحت کردم و به خود این فرصت را دادم تا پس از ماه‌ها تمرین فشرده، یک ریکاوری اساسی داشته باشم. در حال حاضر هم سخت مشغول تمرین هستم تا در مسابقات پیش رو حضور پیدا کنم.

-برای حضور در چه مسابقاتی آماده می شوی؟

قرار است مسابقات بین المللی دو و میدانی داخل سالن جام فجر با حضور 18 تیم خارجی از 23 بهمن ماه سال جاری آغاز شود و من هم به عنوان ورزشکار رشته پرش طول تیم ملی در حال پیگیری تمریناتم هستم. فکر می کنم سطح کیفی این مسابقات بالا باشد و بتواند در بهبود روند حرکتی تیم ملی کمک شایانی کند.

-برنامه ای برای حضور در مسابقات برون مرزی هم دارید؟

مسابقات فهرمانی آسیا خردادماه سال آینده به میزبانی چین برگزار خواهد شد و پس از آن در تیرماه باید عازم مسابقات جهانی شویم. مسابقاتی مهمی در پیش داریم و باید با آمدگی بالا راهی محل رقابت ها شویم. اردوهای آماده سازی تیم ملی دو و میدانی برای حضور در این دو میدان مهم بین المللی آغاز شده و من هم امیدوارم بتوانم نماینده شایسته ای برای استان و کشور عزیزم در این مسابقات باشم.

-قول کسب مدال هم می دهی؟

چرا که نه. من با اراده تمرین می کنم و با اراده در مسابقات حاضر می شوم. در مسابقات پیش رو هم قطعا برای کسب مدال وارد زمین می شوم و قول می دهم در صورتی که مشکلی پیش نیاید یک مدال خوشرنگ دیگر را برای ایران عزیز به ارمغان بیاورم. اصلی ترین هدف من حضور در المپیک و افتخار آفرینی در این میدان است و هر روز من با این رویا زندگی می کنم.