به گزارش خبرنگار برنا در قزوین؛ میکائیل سلمانی رییس اداره ورزش و جوانان بخش محمدیه در جریان برگزاری آیین تجلیل از مدال آوران و پیشکسوتان ورزش محمدیه، اظهار داشت: افتخارآفرینی بیش از 120ورزشکار اهل محمدیه در میادین مختلف ملی و بین‌المللی باعث شده تا امروز محمدیه نقش اثرگذاری در سطح ورزش استان داشته باشد.

این مقام مسوول افزود: اداره ورزش و جوانان بخش محمدیه در راستای تکریم زحمات و افتخارآفرینی ورزشکاران خود، اقدام به برگزاری دهمین آیین تجلیل از مدال آوران و پیشکسوتان ورزش کرد.

سلمانی توسعه ورزش همگانی را یکی از الزامات جوامع بشری توصیف کرد و گفت: تمام توان خود را برای توسعه ورزش همگانی در بخش محمدیه و به ویژه شهرک تازه تاسیس مهرگان به کار گرفته ایم چراکه معتقدیم در صورتی که ورزش همگانی توسعه پیدا کند، به شکل قابل ملاحظه‌ای در ورزش قهرمانی نیز صاحب توفیقات ارزشمندی خواهیم شد.

وی همچنین به برنامه های آینده اداره ورزش و جوانان بخش محمدیه اشاره ای داشت و گفت: قصد داریم در صورت به فراهم بودن شرایط، ضمن اعزام ورزشکاران و تیم های مختلف ورزشی به مسابقات داخلی و خارجی، میزبانی برخی مسابقات را نیز برعهده بگیریم.