به گزارش خبرنگار برنا در قزوین؛ حسین بهزادپور شهردار محمدیه در آیین گرامیداشت روز مهندس که با تلاش شور و شهرداری این شهر برگزار شد، اظهار داشت: روز مهندس روز تجلیل و پاسداشت از استعداد، خرد، توان، خلاقیت، ابتکار، نوآوری و ابداع در عرصه اندیشه و عمل و روز گرامیداشت از پیش‌قراولان رشد و توسعه ایران اسلامی است.

شهردار محمدیه با اشاره به اهمیت کار مهندسی در اعطلای کشور گفت: مهندسین جزء سرمایه‌های ماندگار کشورند که باید درجهت بهسازی و بالا بردن کیفیت بناهای کشور تلاش نمایند.

وی تصریح کرد: یکی از وظایف نظام مهندسی فرهنگ سازی درخصوص استحکام بخشیدن به ساختمانها می باشد تا بجای هزینه در تزئینات و نماکاریهای گران قیمت ساختمانها، مردم به استحکام بیشتر اهمیت دهند .

این مقام مسوول با اشاره به نقش جامعه مهندسی در شهر محمدیه، گفت: خوشبختانه بنای ساخت شهر محمدیه از همان ابتدا بر اصول شهری تکیه داشت و ما امروز میراث دار یک شهر مهندسی شده هستیم و از این منظر می بایست بر نقش جامعه مهندسین در رشد و توسعه این شهر تاکید کرد.

بهزادپور همچنین سفر اخیر وزیر راه و شهرسازی به محمدیه و شهرک مهرگان را مهم توصیف کرد و گفت: در این سفر دکتر آخوندی بر اهمیت ملی و استانی محمدیه و شهرک مهرگان تاکید کردن و این موضوع وظیفه ما در بهبود بخشید بر کیفیت خدمت رسانی به شهروندان را سنگین تر از قبل کرد.