وی بیان داشت: با توجه به ورود موج جدید سرما در روزهای اخیر و کاهش دما ، در حدود نه میلیون و 700 هزار متر مکعب گاز در سطح استان در اولین روز اسفند ماه مصرف شد که البته می بایست به این مقدار، تحویل بیش از 3 میلیون و 500 هزار متر مکعبی گاز به نیروگاه شهید رجایی را نیز اضافه نمود .

مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین با بیان مطلوب بودن وضعیت گازرسانی به مشترکین سطح استان اظهار داشت: شرکت گاز استان قزوین با تمام توان در راستای توزیع ایمن و مطلوب گاز در سطح استان تلاش می نماید و در این مسیر نیازمند همراهی و همکاری مردم شریف استان در صرفه جویی هر چه بیشتر در مصرف گاز می باشد .

نجفی با اشاره به سردتر شدن هوا در روزهای اخیر از مردم درخواست نمود با استفاده از راهکارهای ساده همچون پوشیدن لباس گرم در منازل ، بسته نگاه داشتن در ب اتاق هایی که از آنها استفاده نمی‌شود، تنظیم درجه حرارت منازل بین 21-18 درجه سانتیگراد، عایق بندی لوله های تأسیساتی موتورخانه ها و ... صرفه جویی لازم را به عمل آورند .

وی همچنین بر رعایت نکات ایمنی توسط مشترکین تأکید نمود و از همه مشترکین درخواست نمود با رعایت نکات ایمنی در مصرف گاز، ایام سرد سال را بدون حادثه سپری نمایند.