محمدابراهیم عباسی‌امین رییس هیات موتور‌سواری و اتومبیل‌رانی استان قزوین در حاشیه افتتاح این نمایشگاه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار برنا، با بیان این مطلب افزود: بازدید از این نمایشگاه تا 20 خرداد برای علاقمندان از ساعت 10 صبح الی 20 بعدازظهر دایر است.

وی بیان کرد: حدود 100دستگاه انواع موتور و ماشین‌های کلاسیک از سراسر کشور از سال 70 میلادی تاکنون در این نمایشگاه جمع‌آوری شده است.

عباسی با بیان اینکه با برگزاری این نمایشگاه بازدید‌کنندگان از سوابق اولیه و فرهنگ موتورسواری در کشور آشنا می‌شوند، گفت: در این نمایشگاه کارشناسان موتور‌سواری تاریخچه موتورها و ماشین‌های کلاسیک و همچنین آموزش موتور‌سواری و قواعد رانندگی موتور‌سواری را به بازدیدکنندگان ارایه می‌دهند.

رییس هیات موتور‌سواری و اتومبیل‌رانی استان قزوین بیان کرد: امیدواریم با افتتاح این نمایشگاه فرهنگ موتورسواری در استان افزایش و از تخلفات موتور‌سواری در خیابان‌ها و معابر کاهش یابد.

وی افزود: موتورها و ماشین‎‌های کلاسیک که ساخت ایران و خارج کشور بوده و در ایران مورد استفاده قرار گرفته در این نمایشگاه جمع‌آوری شده است.
 
عباسی با اظهار اینکه هیات موتور‌سواری و اتومبیل‌رانی استان قزوین 100 عضو دارد، گفت: این هیات از علاقه‌مندان موتور‌سواری عضو جدید می‌پذیرد.

وی افزود: این هیات با آموزش موتور‌سواری به علاقه‌مندان آن‌ها را برای شرکت در مسابقات استانی و کشوری و برون مرزی آماده می‌کند.