به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین و به نقل از مرکز اطلاع رسانی فرماندهی نیروی انتظامی استان قزوین، ماموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر قزوین به دنبال اطلاع از تهیه و توزیع مواد مخدر توسط 4 نفر در شهرستان آبیک موضوع را بررسی و با انجام اقدامات اطلاعاتی وسیع دریافتند که متهمان با تشکیل یک باند، مواد مخدر را تهیه و در استان البرز توزیع می‌کنند.

این گزارش حاکیست، ماموران محل فعالیت این باند را پس از شناسایی، تحت نظر قرار داده و با هماهنگی قضایی از منزل آنان بازرسی و مقدار 4 کیلو و 400 گرم شیشه کشف و هر 4 متهم را دستگیر کردند.

همچنین، این ماموران در اقدام دیگری حین کنترل خودروهای عبوری در عوارضی قزوین- تهران به یک دستگاه سواری پراید با 2 سرنشین مشکوک و پس از متوقف کردن خودرو در بازرسی از آن مقدار 2 کیلوگرم تریاک کشف و سرنشینان پراید را دستگیر کردند.

دستگیری خرده فروشان مواد مخدر

ماموران نیروی انتظامی استان قزوین در 3 اقدام پلیسی 770 گرم مواد مخدر کشف و 26 نفر را در این مورد دستگیر کردند.

ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان آبیک با اجرای طرح دستگیری خرده فروشان مواد 13 نفر را دستگیر و 33 گرم انواع مواد مخدر کشف و ضبط کردند.
 
همچنین ماموران انتظامی شهرستان تاکستان در اقدامی مشابه 11 توزیع کننده مواد را دستگیر و 510 گرم انواع مواد مخدر کشف و ضبط کردند.

گزارش دیگری حاکیست، ماموران یگان امداد قزوین در بازرسی از 2 دستگاه سواری پژو پارس و پژو در جاده کورانه 228 گرم مواد کشف و راننده هر دو خودرو را دستگیر کردند.