به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین، نماینده ولی‌فقیه استان قزوین و عضو مجلس خبرگان رهبری در مراسم تودیع و معارفه مسوول نماینده ولی‌فقیه سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین با تاکید بر اینکه سپاه پاسداران بازوی قوی ولایت فقیه و انقلاب اسلامی است، افزود: سپاه پاسداران با فعالیت‌های فرهنگی از جمله برگزاری اردوهای راهیان نور و یادواره شهدا، یاد و خاطره شهدا و اسلام را زنده نگه داشته است.
 
وی تصریح کرد: سپاه پاسداران اسلامی با موضع‌گیری و صدور یک بیانیه همه نقشه‌های دشمنان و معاملات آن‌ها را بر هم می‌‎زند و آن‌ها صریحا اعلام به هم‌ریختگی می‌کنند که این نشان‌دهنده اقتدار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

آیت‌الله اسلامی افزود: همه ارگان‌های مسلح بازوی مقتدر ولایت فقیه و نظام جمهوری اسلامی ایران هستند و خدمات ارزنده‌ای را به انقلاب اسلامی ارایه می‌دهند.

وی با بیان اینکه سپاه پاسداران به فرمان رهبر کبیر انقلاب تشکیل شده است، گفت: سپاه خدمات ارزنده‌ای را برای حفظ انقلاب اسلامی در بیش از 32سال گذشته انجام داده است.

آیت‌الله اسلامی با اشاره به بیانات رهبر فرزانه انقلاب در چند روز اخیر در دیدار با سپاهیان مبنی براینکه "تاکنون سپاه با الگوگیری از امام حسین(ع) تلاش‌های فراوانی را در دوران 8 سال دفاع مقدس و همچنین بعد از انقلاب اسلامی برای حفظ این انقلاب داشته است"، افزود: سپاهیان با حضور منسجم با دیگر نیروهای مسلح و مردمی توانستند شجاعانه دشمنان اسلام را سرکوب کنند.
 
وی با بیان اینکه دشمنان برای شکست دادن انقلاب اسلامی به هر فتنه‌ای متوسل شدند، گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اقتدار و شجاعت در برابر دشمنان ایستاد و همه توطئه‌های آن‌ها را خنثی کرد.

آیت‌الله اسلامی با اشاره به بیانات امام خمینی(ره) مبنی بر اینکه "اگر سپاه نبود، کشور هم نبود"، افزود: بعد از انقلاب اسلامی سپاه پاسداران در عرصه‌های مختلف برای آبادانی و عمران سازندگی کشور نقش به‌سزایی را ایفا کردند.