به گزارش خبرنگار برنا از سیستان وبلوچستان وبه نقل از روابط عمومی استانداری، حاتم ناروئی در دیدار با معتمدان طوایف و ریش سفیدان بخش "شیب آب" از توابع شهرستان زابل افزود: فاصله کم مردم و مدیران از امتیازهای ویژه نظام جمهوری اسلامی به شمار می‌رود که در کمتر حکومتی دیده شده است.
 
وی اظهار داشت: افرادی که مسوولیت خدمت به مردم را قبول کرده‌اند باید همواره پاسخگوی عملکرد مثبت و منفی خود در قبال اقشار مختلف جامعه باشند.

ناروئی از مدیران استانی خواست با برنامه ریزی درست و تلاش مضاعف به‌گونه‌ای عمل کنند تا سیستان و بلوچستان به جایگاه واقعی خود دست یافته و آبادتر شود.

وی ارتقای بخش شیب آباد را از آرزوهای مسوولان عنوان و اظهار داشت: توسعه و آبادانی شهرستان جدید هامون در شمال سیستان و بلوچستان با همدلی و همراهی مردم و مسوولان میسر خواهد شد.

استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه دیدارهای مردمی مسوولان رضایت شهروندان را در پی دارد، گفت: مصمم هستیم با برگزاری منظم این دیدارها لبخند را بر چهره شهروندان بنشانیم.

وی بر ساماندهی سایت دانشگاه علوم پزشکی زابل در سه راهی "جزینک" تاکید کرد و گفت: روند پیشرفت سایت پردیس دانشگاه علوم پزشکی زابل به کندی صورت می‌گیرد که موجب نارضایتی مردم آن منطقه شده است.

استاندار سیستان و بلوچستان افزود: وزارت بهداشت و درمان باید به تعهدات خود برای اتمام پردیس دانشگاه علوم پزشکی زابل عمل کند.