به گزارش خبرگزاری برنا از زاهدان، ابراهیم عزیزی در جلسه ای که به مناسبت برگزاری نخستین نمایشگاه رسانه های دیجیتالی در زاهدان برگزار شد گفت: کشورهای استکباری از آنجایی که در باتلاق عراق و افغانستان گرفتار شدند و نتوانستند به اهداف خود برسند برای مقابله با ایران تغییر رویکرد داده اند و به جنگ نرم روی آورده اند.

وی با اشاره به اینکه در جنگ نرم آنچه مورد هدف قرار می گیرد اعتقادات، فرهنگ ها و باورهای مردم است افزود: جنگ نرم دشمن آرام و تدریجی است که در نهایت منجر به تغییر دیدگاه های ارزشی به ضد ارزشی می شود.

زارع پور رییس مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هم در این جلسه به هجمه شدید دشمن به ارزش های اسلامی اشاره کرد و گفت: در این راستا بسترسازی برای تولید انبوه متناسب با مولفه های فرهنگی کشور، ساماندهی و نظام مند کردن فعالیت های فرهنگی دیجیتال و فرهنگ سازی و آشنا کردن مردم با چالش ها و ظرفیت های فرهنگی کشور باید به طور جدی در دستور کار مسوولان قرار گیرد.

برشان مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان نیز گفت: این نمایشگاه از 15 تا 20 دی ماه در محل دائمی نمایشگاه های استان دایر و محصولات با 50 درصد تخفیف به مردم عرضه خواهد شد.

وی افزود: 2مجتمع فرهنگی رسانه ای دیجیتالی هم در استان پیش بینی شده که یک مجتمع به مساحت 400 متر مربع آماده بهره برداری است.