به گزارش خبرگزاری برنا از فارس، حسین صادق عابدین در جلسه شورای اداری استان فارس اظهار داشت: نظارت، دقت و حساسیت در اجرای پروژه‌ها بسیار ضروری است و در این راستا مدیران دستگاه‌های اجرایی باید خود بر امور نظارت داشته باشند.

نماینده عالی دولت در استان فارس با تاکید بر نظارت جدی بر امور خاطرنشان کرد: به تناسب حجم کارها باید نظارت‌ها و حساسیت‌ها بیشتر شود.

وی با بیان اینکه نباید اجازه داد ریالی از پول بیت‌المال هدر رود، ابراز داشت: اگر حتی یک آجر از پروژه‌ای اشتباهی کار شود مدیر مربوطه باید پاسخ‌گو باشد.

استاندار فارس با تاکید بر اینکه اعتبارات باید به جا، به موقع و بهینه هزینه شود، تصریح کرد: اقداماتی که توسط دستگاه‌ها انجام می‌شود باید از کیفیت لازم نیز برخوردار باشد.

صادق عابدین در ادامه با بیان اینکه فضای این استان به فضای کار و تلاش تبدیل شده است بیان کرد: همدلی نمایندگان و تیم مدیریتی این استان باعث شده است که فضای فارس به فضای کار و تلاش تبدیل شود.

وی نمایندگان فارس در مجلس شورای اسلامی را نعمت بزرگی برای این استان دانست و اضافه کرد: نمایندگان فارس در مجلس شورای اسلامی بدون اینکه به حواشی بپردازند امور این استان را پیگیری می‌کنند و کارها را به نتیجه می‌رسانند.

استاندار فارس افزود: باید تلاش کرد چرخ توسعه این استان که شروع به کار کرده همچنان با شتاب به جلو حرکت کند.

وی با اشاره به تعامل مطلوب تیم مدیریتی این استان با نمایندگان مجلس گفت: تلاش تمام استان‌ها این است که امکانات کشور و بخش خصوصی را جذب کنند و در این راستا استانی موفق‌تر است که کار تیمی انجام دهد.

نماینده عالی دولت در استان فارس همچنین تصریح کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی باید از فرصت‌ها بهترین استفاده را بکنند تا همچنین شاهد پیشرفت و توسعه در فارس باشیم.

صادق عابدین در بخش دیگری از سخنان خود از مدیران دستگاه‌های اجرایی این استان خواست اقدامات خود را به صورت شفاف برای مردم بیان کنند و از ارائه گزارش نادرست بپرهیزند.

وی در پایان با بیان اینکه مدیران نباید اطلاعات نادرست به مردم بدهند، خاطرنشان کرد: اگر مدیری خدای ناکرده اطلاعات نادرست به مردم بدهد این کارش حرام است.

صادق عابدین همچنین با گرامی داشت حماسه آفرینی و شجاعت شهید دوران در بر هم زدن امنیت بغداد و لغو اجلاس جنبش عدم تعهد در این كشور، از هم سنگران وی كه موجب تامین آرامش و امنیت كشور هستند قدردانی كرد.