به گزارش خبرگزاری برنا از فارس، حسین صادق عابدین در جلسه دیدار مردمی در مسجد حضرت رقیه(س) با گرامیداشت فرا رسیدن ایام شهادت حضرت ابا عبد الله الحسین(ع) و هفته بسیج و با اشاره به شرایط ویژه اقتصادی كشور، گفت: مردم فهیم و ولایت مدار كشور ما به مسایل و اهداف دشمنان انقلاب آگاهند و به همین دلیل فشارهای دشمنان هیچ گونه اثری در پیگیری اهداف والای آنان نخواهد داشت.

نماینده عالی دولت در استان فارس افزود: رهنمودهای ارزشمند مقام معظم رهبری (مدظله العالی) برای هوشیاری در مقابل تهدیدات دشمنان، راهكار مناسبی برای عبور از این شرایط است و واقعه بزرگ عاشورا نیز درس عبرت بزرگی برای همه دوران‌هاست.

استاندار فارس با تاكید بر برنامه ریزی‌های موثر دولت در كنترل وضعیت اقتصادی اظهار داشت: همدلی و مقاومت مردم شرایط تحریم اقتصادی را از بین می‌برد و دولت نیز عزمی جدی برای مبازره با مفاسد اقتصادی دارد.

وی در ادامه خاطر نشان كرد: شرایط امروز از شرایط جنگ سخت تر است اما در این حال نیز، مردم ولایت مدار ما با یاری جستن از نصرت الهی و آموزه‌های مكتب سرخ حسینی، آماده رویارویی با هر گونه تهدید را دارند.

صادق عابدین فراهم كردن شرایط برای ظهور حضرت مهدی(عج) را از جمله اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست و ابراز امیدواری كرد: همه در معرض امتحان و آزمایش الهی هستیم و باید در این راه به جهاد فی سبیل الله بپردازیم.

گفتنی است؛ این جلسه با اقامه نماز مغرب و عشا و همچنین دیدار با نمازگزاران مسجد حضرت رقیه(س) شهر شیراز پایان یافت.