به گزارش خبرگزاری برنا از استان فارس، حجت الاسلام محمد حاجی زاده در همایش هفته عقیدتی سیاسی در سخنانی اظهار کرد: حاکمیت فرهنگ دینی باید درراستای توجه به اقتصاد، فرهنگ و معیشت مردم در جامعه نهادینه شود.

وی با اشاره به اینکه با توجه به منابع سرشار و بودجه، از سوی مسئولان به زیرساخت‌های اقتصادی کمتر توجه شده است، افزود: پرداختن به مسائل حجاب، عفاف، حیا ونجابت در وجود زنان مومن و متدین است امام علاوه بر آن جامه به فرهنگ، مدرسه و اقتصاد نیاز دارد که با اجرایی شدن آن سایت ها و اینترنت علیه نظام اسلامی بی اثر می ماند.

وی در مورد سجایای اخلاقی استاد شهید مطهری خاطرنشان کرد: نسل جوان با ایده، افکار، نظرات وکتاب های ارزنده شهید مطهری فاصله گرفته و بیگانه هستند که نیاز به تجدید نظر درسال فرهنگ واقتصاد است.

نماینده ولی فقیه درسپاه فجر استان فارس بیان کرد: مهم ترین شخصیت سیاسی و اجتماعی شهید مطهری مبارزه با الحاد، التقات، متحجرین به ویژه کمونیست ها و منافقان بوده که با افشاگری های وی نقطه عطفی در نحوه نگرش جوانان و روشنفکران به مکاتب غیر دینی است.

حاجی زاده اضافه کرد: با تاسی از ولایت ورهبری بسیاری از شبه افکنی های دشمنان انقلاب اسلامی نقش برآب می شود.

نماینده ولی فقیه درسپاه فجر استان فارس خاطرنشان کرد: شجره طیبه سپاه وبسیج، اخلاق الهی، انسانی، اسلامی و راستگویی، تکریم ارباب ورجو ع است، که با اجرایی شدن آن شاهد پوایی و نشاط در جامعه هستیم.

حاجی زاده تصریح کرد: جوانان آیندگان سپاه هستند و این نهاد مردمی با تفکر بسیجی منشا خیر وبرکت هستند. اگر از این نعمت بی بهره شوند چیزی از آنها باقی نمی ماند.