به گزارش خبرگزاری برنا از شیراز، سردار احمد علی گودرزی گفت:در پی وقوع سرقت‌های مسلحانه توأم با آزار و تیراندازی منجر به جرح در حد فاصل شهرستان "سروستان" تا حوالی دریاچه "مهارلو" طی یک سال گذشته، موضوع شناسایی و دستگیری متهمان به صورت ویژه در دستور كار كاراگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
 
وی افزود: پس از انجام تحقیقات فنی و پلیسی و تعقیب و مراقبت های فشرده محل اختفا، متهمان شناسایی و در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه 8 نفر متهم دستگیر شدند.

سردار گودرزی تصریح كرد: با توجه به اینكه متهمان در سرقت ها از اسلحه استفاده می كردند پس از انجام تحقیقات مشخص شد اسلحه در اختیار یكی از دوستان سارقان بوده كه فرد مورد نظر نیز دستگیر شد.

وی یادآور شد: متهمان كه با انتخاب نام "بانی كوئیس" برای باند خود به ارتكاب جرایم می پرداختند، در تحقیقات فنی و پلیسی به 4 فقره سرقت مسلحانه و 4 فقره شرارت در شهرستان های شیراز و "استهبان" اقرار كردند.

فرمانده انتظامی فارس در پایان با بیان اینكه متهمان جهت مشخص شدن جرایم احتمالی دیگر در اختیار پلیس آگاهی استان است، افزود: استان فارس محل ناامنی برای مخلان نظم و امنیت عمومی خواهد بود و پلیس به شدت با چنین افرادی برخورد خواهد كرد.