به گزارش خبرگزاری برنا از فارس و به نقل از روابط عمومی سپاه بقیه الله شیراز
سرهنگ حمیدرضا گرامی در نشست هماهنگی كمیته فضاسازی اجلاسیه سرداران و 14600 شهید استان فارس اظهار داشت: 70 درصد از تبلیغات اجلاسیه شهدا را مردم به صورت خودجوش انجام می دهند و بقیه آن توسط ادارات و مراكز صورت می گیرد.

وی افزود: 25 فروردین ماه زمان مناسبی برای آغاز تبلیغات شهری است و از همه همراهان برای هرچه بهتر اجرا شدن این برنامه دعوت به عمل می آید.

گرامی مهم ترین برنامه سال جاری را در استان فارس برگزاری اجلاسیه شهدا اعلام كرد و افزود: مردم فهیم استان فارس سدی عظیم در مقابل توطئه ها هستند و اجازه ندادند رنگ و بوی شهدا در سطح جامعه كمرنگ شود.

سرهنگ گرامی با تشریح برنامه های اجلاسیه شهدا، 6 تا 17 اردیبهشت ماه سال جاری را به دلیل وجود مناسبت های گوناگون از قبیل سالروز ورود مقام معظم رهبری به استان فارس، دهه فاطمیه و هفته گرامیداشت مقام معلم، بهترین زمان برگزاری احلاسیه قلمداد کرد.

فرمانده سپاه بقیه الله ضمن تاکید بر فضاسازی مناسب شهر شیراز برای اجرای اجلاسیه گفت: ستاد كمیته فضاسازی و تبلیغات اجلاسیه در مجتمع فرهنگی شلمچه مستقر است و كار چاپ و نصب بنرهای مربوط به اجلاسیه را بر عهده دارد.

وی خاطرنشان کرد: اداره ها، مراكز، حسینیه ها و آحاد مردم كه تاكنون نسبت به انجام تبلیغات اقدامی نكرده اند می توانند با مراجعه به ستاد تبلیغات و ارائه درخواست بنر شهید موردنظر خود را چاپ کنند تا در سطح شهر با توجه به نقشه سازماندهی تبلیغات نصب شود.