به گزارش خبرگزاری برنا از استان فارس، فرهنگسرای قرآن و عترت اقدام به برپایی دو غرفه در محل نمایشگاه قرآنی عروه الوثقی کرده است.

مسوول فرهنگسرای قرآن و عترت در این زمینه اظهار داشت: در این دو غرفه تفسیر قرآن کریم به صورت تجسمی در معرض دید همشهریان و بازدید کنندگان قرار گرفته است.

حجت الاسلام امیر اسلامی نژاد افزود: انتشار تصاویر مستندات و یافته های دانشمندان و باستان شناسان غربی در زمینه کشتی حضرت نوح (ع) و نمایش ارکان نماز به صورت تجسمی از دیگر اقدامات صورت گرفته در این غرفه ها است.

وی از اجرای برنامه «قرآن بخوان، عیدی بگیر» توسط این فرهنگسرا در نمایشگاه قرآنی عروه الوثقی خبر داد وگفت: این برنامه برای سنین بزرگسال شامل روخوانی سوره مبارکه یوسف (ع) و برای خردسالان شامل حفظ سوره های جزء سی‌ام کلام الله مجید است.
اسلامی نژاد از عموم همشهریان برای شرکت در این نمایشگاه معنوی و بازدید از غرفه های فرهنگسرای قرآن و عترت سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری شیراز دعوت کرد.

چهارمین نمایشگاه قرآنی عروه الوثقی از 9 لغایت 15 مرداد ماه جاری همه روزه از ساعت 16 الی 22 در مجموعه فرهنگی هنری تالار حافظ واقع در چهارراه حافظیه برقرار است.

این نمایشگاه قرآنی به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و با همکاری دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در استان ، معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری شیراز ، فرمانداری شیراز ، مرکز هماهنگی ، توسعه و ترویج فعالیت های قرآنی کشور ، دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز ، اداره کل تبلیغات اسلامی فارس و شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس برپا شده است.