به گزارش خبرگزاری برنا از فارس، نخستین جلسه هم اندیشی و برنامه ریزی برای اعتلا و ارتقای حوزه فرهنگ و هنر در شهر قائمیه با حضور سامری بخشدار قائمیه، حمیدرضا معرف سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کازرون، موسوی مسوول مجتمع فرهنگی هنری قائمیه و جمعی از هنرمندان این شهر برگزار شد.
 
در این جلسه ابتدا  سرپرست اداره گفت: مجتمع فرهنگی هنری قائمیه در زمینی به مساحت 2هزار متر مربع و دارای 900 متر مربع زیربنا و بالغ بر پنج میلیارد ریال هزینه ساخته شده است.

حمید رضا معرف افزود: اکنون ما شاهد شروع به کار این مجتمع هستیم و با توجه به نیازهای فرهنگی و استعدادهای موجود در شهر قائمیه به نظر میرسد که این شهرستان پتانسیل رشد و حرکت های فرهنگی چشمگیری دارد که امیدواریم با همکاری تمامی هنرمندان، امام جمعه استان، مسوولان، شهرداری و شورای شهر، بخشداری، آموزش و پرورش و همه نهاد های فرهنگی و هنری این مجتمع به فعالیت خود در همه زمینه های فرهنگی و هنری با جدیت ادامه دهد.
 
در ادامه بخشدار قائمیه طی سخنانی در خصوص جنگ نرم و مقابله با تهاجم دشمن که با سیاست های کاربردی و برنامه ریزی علمی در جهت تقویت فرهنگ اسلامی است مطالبی بیان کرد .

همچنین موسوی مسوول مجتمع فرهنگی هنری قائمیه از همه هنرمندان و فرهیختگان این شهر خواست که با اندیشه ناب و فعالیت متخصصانه برای پیشرفت چشمگیر و معرفی ادب و هنر این مرز و بوم تلاش و کوشش کنند.