به گزارش خبرگزاری برنا از فارس، حجت الاسلام و مسلمین سید مرتضی شیرازی در آیین افتتاح شعبه دوم دفتر مرجع عالی‌قدر سید محمد باقر شیرازی در نشستی خبری اظهار داشت: تقارن شروع به کار شعبه2 این دفتر با روز خبرنگار را به فال نیک می گیریم چرا که دفتر مراجع در اعصار گذشته پایگاهی مردمی و موظف به پاسخگویی سوالات دینی، شرعی و اعتقادی مردم براساس احکام شرعی است. لذا در این راستا ارتباط بسیار مهمی ما بین رسانه و دفاتر مراجع دینی باید وجود داشته باشد.

وی افزود: در این شعبه جدید دفتر سید محمد باقر شیرازی تلاش شده تا آنچه در دفاتر سایر مراجع و علما اتفاق می افتد با استفاده از تجازب استادان حوزه و دانشگاه با علم روز و از طریق اینترنت در اختیار دانشجویان، جوانان، نوجوانان و سایر مردم قرار گیرد.

فرزند این مرجع عالیقدر شیعه خاطرنشان کرد: در شعبه جدید پاسخگویی به سولات شرعی مردم هم در محل دفتر و هم در از طریق سایت ویژه ای که به این منظور راه اندازی شده است و همچنین از طریق پیامک و ایمیل به صورت 24ساعته از هفته آینده برای خدمت به مردم اعلام آمادگی می کند.

حجت الاسلام شیرازی با اشاره به ساعت کار این دفتر گفت: صبح ها از ساعت 13-8 و بعد از ظهر 20-17 پاسخگویی مراجعات حضوری مردم است.

مردم  فارس می توانند با مراجعه به سایت www.smb_shirazi.com یا آدرس الکترونیکی:shirazi@smb_.com و همچنین شماره پیامک 30005003 سولات و شبهات دینی خود را در میان بگذارند.