به گزارش خبرگزاری برنا از فارس، سردار سجادیان، فرمانده انتظامی فارس در دومین نشست مشترک همایش علمی استان فارس، نظم و امنیت که در ستاد فرماندهی انتظامی این استان برگزار شد، گفت: دشمنان ما نافرمانی مدنی در جامعه را در دستور کار خود قرار داده اند که می توان با مطالعه این ترفند را مدیریت کرد.

وی افزود: وجود علمی فرهنگیان، دانشمندان و محققان در حوزه های مختلف علمی، فرهنگی، اجرایی، باعث شده است که انتظارات مقامات ارشد نظام در سطوح مختلف از فارس زیاد باشد.

وی ادامه داد: در همین راستا سازمان تحقیقات و مطالعات ناجا توقع دارد که همایش علمی استان فارس، نظم و امنیت از نظر محتوی و شکل از استانداردهای علمی و قابلیت های سرشار اجرایی برخوردار باشد.

وی توجه به جنبه های سخت افزاری و نرم افزاری مقاله های ارسالی نظم و امنیت را دو مقوله مهم عنوان کرد و خواستار توجه بیشتر محققان به جنبه نرم افزاری این مقاله ها شد.

سردار سجادیان در پایان برای تمام دستگاه ها و کسانی که برای امنیت پایدار مردم شهیدپرور و فهیم استان فارس تلاش می کنند آرزوی موفقیت کرد و از خداوند درخواست کرد همواره تحت رهبری رهبر فرزانه انقلاب موفق و منصور باشند.