به گزارش خبرگزاری برنا از شیراز، سردار سیروس سجادیان، فرمانده انتظامی استان فارس ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهارداشت: در مدت هفت روزكار اطلاعاتی مستمر، اعضای دو باند قاچاق و توزیع مواد مخدر كه تحت یك شبكه فعالیت می كردند شناسایی شدند.

وی اضافه كرد: طی سه مرحله اعضای باند شناسایی شدند و مواد مخدری را كه قصد داشتند از سیستان و بلوچستان به هرمزگان و ‌سپس استان فارس و در نهایت تهران و قزوین انتقال دهند از آنها كشف شد. 

فرمانده انتظامی استان فارس ادامه داد: از این دو باند شش هزار و 800 كیلوگرم مواد مخدر‌ به ارزش تقریبی 80 میلیارد ریال كشف شد كه این میزان مواد كشف شده در طول تاریخ فعالیت فرماندهی انتظامی استان فارس بی سابقه است.

سجادیان تصریح كرد: در این رابطه 24 نفر كه در سیستان و بلوچستان،‌ هرمزگان، ‌فارس و تهران فعالیت داشتند، دستگیر شدند و تعدادی دیگر هم تحت تعقیب هستند.

وی خاطرنشان كرد: برخی از افراد دستگیر شده دارای سابقه كیفری هستند و تعدادی از آنها نیز از زندانیان رای باز هستند كه باید در این زمینه مسوولان ذیربط تصمیمات جدی اتخاذ كنند.

فرمانده انتظامی استان فارس در بخش پایانی سخنانش ابراز داشت: امیداریم با كمك رسانه ها ارتباط بین دستگاههای امنیتی و انتظامی فارس بیش از گذشته برقرار شود تا شاهد افزایش امنیت وآرامش در استان باشیم.