به گزارش خبرگزاری برنا از قم، كرم رضا پیریایی در جلسه شورای مشاوران جوان استاندار طی سخنانی با ابراز خرسندی از حضور در جمع صمیمی و با صفای جوانان، اظهار كرد: نیروی جوان مومن، متعهد، پویا و با انگیزه، همواره سرمایه و پشتوانه عظیمی برای توسعه روزافزون كشور محسوب می‌شود.

استاندار قم جوانان را در خط مقدم ارزش‌های دینی و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی عنوان و تصریح كرد: نقش این قشر در پیروزی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس یک نقش ویژه و محوری است.

وی با اشاره به شكل گیری هسته‌های مشاوران جوان در دستگاه‌های اداری، ایده تشکیل مشاوران جوان را از ابتکارات ارزنده دولت‌های نهم و دهم برشمرد و افزود: این طرح ابتكاری، زمینه استفاده از نیروهای نخبه جوان و متعهد در بدنه اجرایی كشور را فراهم كرد.

پیریایی امكان بهره مندی از توان و ظرفیت بالای مشورت دهی جوانان و تزریق ایده‌های خلاقانه و مفید این قشر به حوزه‌های اجرایی را از مهم ترین آثار و دستاوردهای شكل‌گیری چنین تشكیلاتی عنوان و خاطرنشان كرد: جوانان باید ایده‌های مفید و ارزشمند خود را از طریق گروه مشاوران جوان به گوش مسوولان اجرایی برسانند.

استاندار قم با تاكید بر لزوم مشاركت فعال مشاوران جوان در عرصه تصمیم سازی مدیریتی، گفت: این گروه با ارائه مشاوره علمی و كارشناسی در بخش‌های مختلف، باید در صدد تقویت بیش از پیش باور جوانگرایی و تثبیت جایگاه سازمانی خود به عنوان بازوی قوی مشورتی برای مدیران باشند.